Przedszkole Niepubliczne Kraina Malucha
Strona głowna  /  Nasza kadra
Nasza kadra

Nasze przedszkole powstało nie tak dawno, bo pierwsze dzieci zawitały do nas 02.01.2015 roku. Zaczynaliśmy od jednej małej grupy. W obecnej chwili uczęszcza 75 przedszkolaków w trzech grupach dobranych wiekowo: najstrasza o nazwie- Słoneczka, średnia-Krasnoludki , najmłodsza-Motylki .

Iwona Leszczyńska

Dyrektor

Ukończyłam studia magisterskie w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z gimnastyką kompensacyjno-korekcyjną oraz studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu na kierunku terapia pedagogiczna. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe kreatywność w oświacie i komunikacja wizerunkowa. Staram się wzbogacać warsztat pracy przedszkola uczestnicząć w szkoleniach, projektach i kursach. Pracuję z dziećmi  wykorzystując wiedzę z  kursu doskonalącego, który pozwoli mi oprzeć prace przedszkola na Metodzie Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Jako dyrektor placówki oświatowej jestem odpowiedzialna na całokształt pracy przedszkola. Nie boje się nowych wyzwań,a moja praca przynosi mi dużą satysfakcję. Nie brakuje mi pomysłów, dlatego też uczestniczymy w wielu projektach, akcjach i koncertach charytatywnych, obchodzimy święta nietypowe, współpracujemy ze środowiskiem lokalnym. Moi pracownicy to osoby wykwalifikowane, kreatywne, pełne pasji i miłości do dzieci. Nasza wzajemna współpraca pozwala nam wychodzic naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci. Realizując swoje marzenia staram się stworzyć miejsce przyjazne i bezpieczne, wyposażone w dobre zaplecze dydaktyczne.

Prywatnie jestem matką 20-letniej Klaudii i 10-letniej Dominiki. Uwielbiam piesze wędrówki po górach , podróże i jazdę na rowerze.

Agnieszka Fiszer

Jestem wychowawcą w grupie Motylki (3 latki).

Ukończyłam studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu o kierunku terapia pedagogiczna .Swoją edukację kontynuowałam na studiach magisterskich w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości , uzyskując tytuł magistra. Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz nauczycielem terapii pedagogicznej. Wybór mojej zawodowej drogi jest efektem wieloletnich poszukiwań jak umiejętnie połączyć zawód z pasją. Staram się być dla dzieci nie tylko nauczycielem, ale również partnerem i przyjacielem. Codziennie wspólnie odkrywamy to, co nowe i nieznane, a każdy dzień jest dla nas przygodą i wyzwaniem. Uczymy się i bawimy w przyjaznej atmosferze, bo w takiej atmosferze najłatwiej osiągać sukcesy. W mojej pracy kieruję się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Stawiam sobie za cel poznanie małych wychowanków i ukierunkowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby pamiętając, że dzieciństwo to beztroski czas - czas najpiękniejszych wspomnień!

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci : 22 letniej Kasi i 15 letniego Maksymiliana. Moimi pasjami są podróże, do najpiękniejszych zakątków świata, rozwijanie swoich zdolności kulinarnych , dobry film i książka.

Dominika Domin

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego (historia nauczycielska i dokumentalistyka konserwatorska). Mam ośmioletnią córkę Małgosię.

Od dzieciństwa chciałam zostać nauczycielką. Od 10 lat pracuję z dziećmi ( Gimnazjum Publiczne w Głuszycy, Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy, obecnie od sierpnia 2016 r. : Przedszkole Niepubliczne Kraina Malucha w Nowej Rudzie). W kwietniu 2017 roku ukończyłam studia podyplomowe: Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna V w Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości. Bardzo lubię pracę z przedszkolakami, ponieważ każdy dzień jest ciekawy i inny od poprzedniego. Uważam, ze moja praca jest bardzo ważna.

Interesuję się: literaturą, historią, historią sztuki, filmem, psychologią,

W wolnym czasie: pływam, spaceruję i czytam książki.

Obecnie na urlopie macierzyńskim

Kamila Słomska

Wychowawca Grupy 4 latków (Krasnale)

Jestem absolwentką Wyższej Wałbrzyskiej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu, ukończyłam Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną ze stopniem magistra. Moją ogromną pasją jest praca z dziećmi oraz z ludźmi starymi . Aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę, a tym samym pomagać dzieciom z dysfunkcjami, ukończyłam kurs doskonalący z zakresu oligofrenopedagogiki. Ukończyłam ponadto studia podyplomowe z gerontopedagogiki z rehabilitacją.

Na co dzień jestem matką 7-cio letniej córeczki Jagody. W wolny czas spędzam aktywnie na pływalni lub uprawiam nording walking.

Anna Chmielarz

Wychowawca Grupy 5 latków (Słoneczka)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Ochrona Środowiska. W 2012 r. ukończyłam studia podyplomowe w zakresie pedagogiki i zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Obecnie jestem również absolwentką studiów podyplomowych o specjalizacji logopeda kliniczny.

W pracy z dziećmi ważne jest dla mnie bezpieczeństwo dziecka oraz jego wszechstronny rozwój, co wymaga nie tylko wielkiej cierpliwości, ale i kreatywności oraz wiedzy, dlatego ciągle poszerzam swoje kwalifikacje i umiejętności. Przebywanie z przedszkolakami i postępy jakie robią każdego dnia sprawiają mi satysfakcję i radość.

Prywatnie jestem mamą 4-letniej córeczki Ewy.

Moją pasją są górskie wędrówki i dobra książka.

Ostatnia aktualizacja: 2018-09-27