Kontakt
Przedszkole Niepubliczne Kraina Malucha
Strona głowna  /  Jadłospis
Jadłospis

 

JADŁOSPIS DEKADOWY 11.03-22.03.2019

PONIEDZIAŁEK 11.03.2019

I śniadanie

Płatki owsiane na mleku (1,7), chleb graham(1), masło(7) polędwica sopocka wieprzowa , ogórek zielony , pomidor, herbata z cytryną i miodem

II śniadanie

Kisiel z pomarańczą

Obiad :I danie

Zupa z soczewicy z ziemniakami (9)

II danie

Pieczeń rzymska(1, 3) ziemniaki, surówka z kapusty białejz marchewką , kompot jabłkowo-gruszkowy, woda

Podwieczorek

Owoce: Banan.jabłko

WTOREK 12.03

I śniadanie

Płatki ryżowe na mleku (7),chleb graham (1) i pszenno- żytni(1), masło(7)Pasta buraczana z ogórkiem i marchewką(7),papryka, dżem, herbata malinowa

II śniadanie

Bułki pszenne(1,7), masło (7), miód, mus jabłkowy, kawa inka (7)

Obiad: I danie

Zupa cebulowa krem z lanymi kluskami (1,3,7,9)

II danie

Kotlety schabowe (3,7), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot jabłkowy, woda

Podwieczorek

Ciasto marchewkowe(kącik kulinarny)(1,3,7)

ŚRODA 13.03

I śniadanie

Płatki jęczmienne na mleku(1,7),chleb graham(1), masło(7),twarożek na słodko z miodem (3,4 ), sałata, ogórek zielony , herbata z żurawiny

II śniadanie

Tosty z serem żółłtym(1,7), pomidorki koktajlowe

Obiad: I danie

Zupa żurek z ziemniakami , jajkiemi kiełbaską;(1,3,9)

II danie

Placki ziemnaiczane, surówka z marchwi , kompot śliwkowy, woda

Podwieczorek

Koktajl mleczno-owocowy : kefir (7), truskawki, chrupki kukurydziane 

CZWARTEK 14.03

I śniadanie

Makaron literki na mleku (1, 7), chleb graham(1) i chleb pszenno-żytni(1,7), masło(7),pasta z kiełbasy, ogórek kiszony, kiełki brokuła, herbatka z wiśni, żurawiny i granatu

II śniadanie

Jabłka tarte z marchewką i rodzynkami

Obiad :I danie

Zupa z fasolki szparagowej z ziemniakami (1,7,9)

II danie

Gulasz wieprzowy (1), kasza jaglana(1), sałatka szwedzka, kompot śliwkowo-porzeczkowy

Podwieczorek

Wafle ryżowe, kakao
 

PIĄTEK 15.03

I śniadanie

Kasza manna na mleku (1,7), Parówki Berlinki, chleb graham(1) i pieczywo pszenno-żytnie(1,7), masło(7), dżem truskawkowy herbatka malinowa z dziką różą

II śniadanie

Owsiane batony z czekoladą ( Wyrób własny)

Obiad:I danie

Zupa grochowa (7,9)

II danie

Pełnoziarniste pierogi leniwe z jogurtem, surówka z selera z ananasem, kompot agrestowy

Podwieczorek
Bułka pszenna z masłem (1,7), ser żółty (7), pomidor koktajlowy, ogórek zielony- słupki

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 18.03.2019

I śniadanie

Płatki kukurydziane na mleku (7) chleb graham(1) i bułka pszenna(1), masło(7) polędwica drobiowa, ogórek zielony, pomidor, herbata z cytryną i miodem

II śniadanie

Budyń waniliowy (7) z gruszką

Obiad :I danie

Zupa ogórkowa z ziemniakami z mięsem drobiowym(9)

II danie

Makaron spaghetti(1, 3, 7), tuńczyk (4), pomidor, natka pietruszki, czosnek, kompot wieloowocowy ( jabłka, porzeczka, agrest, wiśnia), woda

Podwieczorek

pieczywo chrupkie , mus jabłkowy

 

WTOREK 19.03

I śniadanie

Płatki owsiane na mleku (1,7)chleb graham(1) i chleb pszenno-żytni(1,7), masło(7), ser żółty ogórek zielony, pomidor, herbata z żurawiny, imbiru, rabarbaru

II śniadanie

Paluch drożdżowy, marchew-kawałki

Obiad :I danie

Zupa szczawiowa z ziemniakami i jajkiem (1,3,7)

II danie

Mięso z uda kurczaka pieczone, ziemniaki, surówka z buraczków (1,7) kompot jabłkowy, woda

Podwieczorek

pizza z brokułem i salami (1,3,7) ( kącik kulinarny)

ŚRODA 20.03

I śniadanie

Ryż na mleku(7),chleb graham(1), masło(7) twaróg z tuńczykiem (4,7), roszponka, ogórek zielony ,herbata z wiśni z żurawiną i granatem

II śniadanie

Bułka pszenna z masełkiem i dżemem wiśniowym(1,7), marchew-słupki, kakao z mlekiem (7)

Obiad: I danie

Zupa kalafiorowa z ziemniakami i koperkiem(1,7,9)

II danie

Nalesniki ze szpinakiem i serem twarogowym (1,3,7), kompot truskawkowy, woda

Podwieczorek

Kanapki (1,7) z polędwica drobiową, ogórek kiszony

CZWARTEK 21.03

I śniadanie

Kaszka orkiszowa na mleku (1,7), chleb graham(1) i pszenno-żytni(1,7), masło(7)jajko(3), pomidor, ogórek zielony, kiełki brokuła, herbatka z melissy z pomarńczą

II śniadanie

Sok marchwiowo-jabłkowy (tłoczony)), chrupki kukurydziane

Obiad :I danie

Rosół z warzywami i makaronem (1,3, 9)

II danie

Mięso wieprzowe (łopatka) pieczona w piecu, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej (1), kompot śliwkowy

Podwieczorek
Bułeczka drozdżowa z twarożkiem, mandarynka (1,3,7)

PIĄTEK 22.03

I śniadanie

Kaszka manna na mleku (1,7), polędwica drobiowa, pomidor, ogórek zielony, chleb graham(1), masło(7) dżem , herbatka malinowa , kakao (1,5,7)

II śniadanie

Galaretka z owocami ( banan, jabłko)

Obiad:I danie

Zupa fasolowa z ziemniakami (1,9)

II danie :

Klopski z ryby w sosie brokułowo- śmietanowym (1, 4, 7), ryż, surówka z marchwii z jogurtem (7),kompot jabłkowo- wiśniowy

Podwieczorek:

pieczywo pszenno-zytnie(1,7), masło(7), serek topiony (7), ogórek kiszony, pomidor

 


Ostatnia aktualizacja: 2019-03-19